Dertiende zege voor Sagan in Zwitserland: "De finale was een beetje PlayStation spelen"
Hij lijkt niet te stoppen en nu al klaar voor de Ronde van Frankrijk, na zijn tweede etappezege in deze Ronde van Zwitserland. Wereldkampioen Peter Sagan heeft duidelijk de goede conditie te pakken.
"De straten lagen er nat bij en de finale was redelijk technisch. Dan is het nooit een nadeel om in een ontsnapping mee te gaan", zegt Sagan na zijn tweede ritzege in deze Ronde van Zwitserland, zijn dertiende in totaal al. "Alleen had ik niet gedacht dat ik alleen naar de koplopers zou rijden."
"Albasini werkte niet meer mee en Dillier reed al de hele dag voorop. Tja, dan heb ik me maar aan de leiding gezet", aldus de laconieke wereldkampioen. "De finale was een beetje zoals PlayStation spelen", klinkt het in HNB.
"Liever in regenboogtrui"
"Demarreren, voorop blijven, hopen dat Albasini meewerkt, sprinten en de Zwitser in de laatste meters nog verslagen. Zo is het best leuk voor mij. De leiderstrui neem ik er bovendien graag bij. Ik fiets natuurlijk liever in mijn regenboogtrui, maar voor één of twee dagen maak ik er geen probleem van", besluit Sagan.