Uitstekend nieuws voor onfortuinlijke BMC-renner Richie Porte

Wielrenner Richie Porte maakt zijn comeback in de Japan Cup

© photonews

De valpartij van Richie Porte in de Ronde van Frankrijk staat wellicht nog op veel netvliezen gebrand. Porte hield er een sleutelbeen- en een bekkenbreuk aan over. Maar nu is er goed nieuws voor de Australiër.

Porte zal enkele maanden na zijn valpartij in de Tour zijn comeback maken in de Japan Cup Cycle Road Race. Zo zal hij nog wat competitieritme opdoen voor hij zijn voorbereiding naar volgend jaar toe start. "Ik kijk er heel erg naar uit", zegt Porte. "Zo heb ik nog enkele wedstrijddagen op de teller op het einde van het seizoen, maar ik rijd er ook voor het eerst sinds 2013."

"De Japanse fans zijn altijd ongelofelijk, dus er heerst eeen geweldige sfeer in deze wedstrijd. Ik kan echt wel zeggen dat het één van mijn favoriete koersen is. Ik heb niet meer gekoerst sinds juli, dus ik start er zonder enige verwachtingen. Ik ben gewoon blij dat ik opnieuw kan fietsen", besluit Porte.

— BMC Racing Team (@BMCProTeam) 17 oktober 2017

Meer nieuws