? Zdenek Stybar toont dat hij de 'Panenka' van het wielrennen is
© photonews
Zdenek Stybar kan als ex-veldrijder aardige kunstjes met zijn fiets. En blijkbaar brengt een bal daar weinig verandering in.
Stybar haalde op zijn fiets enkele kunstjes uit met een voetbal. "Als je de skills hebt, dan heb je de skills", liet zijn ploeg weten op sociale media. "Hoedje af voor Zdenek Stybar, de Panenka van het wielrennen."
Panenka was één van de grootste voetballers uit het Tsjechische voetbal. Hij won in 1976 met Tsjechoslowakije het EK voetbal en lanceerde de beroemde 'Panenka', waarbij een penalty met een lobje door het midden wordt getrapt.
— Quick-Step Cycling (@quickstepteam) 8 januari 2018When you have the skills, you have the skills ? Hats off to @zdenekstybar, this Panenka of cycling. pic.twitter.com/Sx9He9pv4a