Ook Quick-Step Floors schiet een eerste keer raak in de Tour Down Under

Elia Viviani wint in de Tour Down Under een eerste keer voor Quick-Step Floors

© photonews

Ook Quick-Step Floors heeft een eerste zege beet in het nieuwe wielerseizoen. In de derde rit van de Tour Down Under mocht nieuwkomer Elia Viviani het zegegebaar maken.

De overwinningen worden mooi verdeeld in de Tour Down Under. André Greipel en Caleb Ewan schoten als eerste raak in de Australische rittenkoers, maar afgelopen nacht mocht Elia Viviani het zegegebaar maken. Het was de eerste zege van de Italiaan voor zijn nieuwe ploeg Quick-Step Floors.

In de massasprint bleef hij Phil Bauhaus en Caleb Ewan voor. Die laatste blijft wel leider in het algemene klassement. De rit was door de hitte ingekort van 146 naar 120 kilometer. De temperaturen Down Under liepen op tot boven de 40 graden celsius.

— Santos Tour Down Under ?? (@tourdownunder) 18 januari 2018

Meer nieuws