Lof voor Thomas De Gendt: "Simpelweg de grootste motor van het peloton" & "Hij maakt het peloton belachelijk"
© photonews
Thomas De Gendt heeft maandagnamiddag in de Ronde van Catalonië dat hij en alleen hij de ontsnappingskoning bij uitstek is. De Gendt reed bijna 60 kilometer solo en kwam bijna 3 minuten voor het peloton toe. Op Twitter regende het positieve reacties.
Onder meer coach Paul Van Den Bosch, ex-renner en journalist Thijs Zonneveld en Michael Boogerd strooiden met lof naar de Lotto Soudal-renner. "De Gendt doet een De Gendtje" en "De Gendt maakt het peloton belachelijk", stond er te lezen.
Maar ook Luis Angel Maté, de man die als laatste bij De Gendt bleef in de ontsnapping van vandaag, deelde een mooi compliment uit. "Simpelweg de grootste motor van het peloton", aldus de Spanjaard.
— Thijs Zonneveld (@thijszonneveld) 25 maart 2019Ondertussen maakt Thomas De Gendt het peloton belachelijk in de Ronde van Catalonië.
Hoeveel uur van mijn leven zou ik hebben gestaard naar Thomas De Gendt op kop van een wielerkoers?