đ„ Kindjes van De Gendt rijden 'Tour de Quarantaine' in eigen tuin: "Toekomstige renners voor Lotto-Soudal"
Thomas De Gendt koos er maandag voor om met zijn gezin in quarantaine te gaan. Maar het (renners)bloed kruipt waar het niet gaan kan.
De Gendt deelde donderdagavond een filmpje op Twitter, waarin Amber en Timo De Gendt rond het huis fietsen. Die laatste filmde het met een cameraatje op zijn fiets. Een outfit van Lotto-Soudal mocht uiteraard niet ontbreken.
Thomas doopte het âde eerste rit van de Tour de Quarantaineâ en noemde hen âtoekomstige renners voor Lotto-Soudal in 2033â. Heerlijke beelden.
â Thomas De Gendt (@DeGendtThomas) March 19, 2020Tour de Quarantaine stage 1. Close battle filmed by Timo. New riders for @Lotto_Soudal men and ladies team. 2033 pic.twitter.com/l6tNaISWL4