🎥 Feesttaferelen bij Lotto Soudal: "Zigge Zagge Zigge Zagge..."

Vreugde alom bij Lotto Soudal na tweede ritzege in de Tour voor Caleb Ewan

© photonews

Amper met vijf man in koers, maar ze winnen wel: dat is het verhaal van Lotto Soudal in de Tour. Het belangrijkste van al is dat Caleb Ewan er nog is. De kleine Australiër is immers de man die het af kan maken en zijn ploeg kan laten vieren.

En vieren, dat deden ze natuurlijk na de tweede ritoverwinning in de Tour van 2020. In een filmpje van de ploeg vertelt Caleb Ewan het nog eens na vanuit zijn eigen perspectief en zijn ook de vreugdebeelden te zien vanuit de ploegwagen van Lotto Soudal.

— Lotto Soudal (@Lotto_Soudal) September 9, 2020

Later aan tafel kon het feest pas echt worden ingezet. Met Herman Frison nota bene als sfeermaker. Die pakte uit met een goede ouderwetse 'Zigge Zagge Zigge Zagge'. Op Twitter voegde Frison er meteen iets aan toe. "Geen twee zonder drie zeggen we in België." Afspraak met Ewan in Parijs. Of wie weet zorgt De Gendt of een andere ploegmaat tussendoor nog voor een straffe stoot.

— The Herminator (@FrisonHerman) September 9, 2020

Meer nieuws