Meest recente incident met toeschouwer zorgt voor wrang gevoel: "Het is een beetje teveel"

Geraint Thomas reageert op incident met toeschouwer

De Sky-renners hebben al heel wat te verduren gekregen van het publiek. Nu Geraint Thomas lijkt af te stevenen op de Tourzege, is hij nog meer het doelwit van mensen met slechte bedoelingen. De gele trui heeft er stilaan zijn buik van vol.

Thomas reageerde bij Sporza op het feit dat een toeschouwer hem bij de arm greep. "Ik dacht dat het misschien per ongeluk was, maar toen zag ik de foto's. Het is niet fijn om vast te stellen dat dit opzettelijk was. Ik zal niet meer zo dicht bij de dranghekken rijden", denkt de leider in de Tour ook aan een oplossing.

Misschien gaat het in dit geval ook niet enkel over afkeer ten opzichte van Team Sky. "Iemand zei me dat die persoon hetzelfde met Quintana had gedaan. Misschien had hij een glaasje teveel op en is hij een idioot. We zijn hier om te koersen. Het hele peloton wil dat veilig doen. Het is een beetje teveel."

Meer nieuws