Absolute wielerklassieker kent zijn startplaats voor volgende vier jaar
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
Parijs-Tours is steeds één van de mooiste klassiekers in het najaar. In oktober zal de editie van 2018 gereden worden. De startplaats wil wel al eens variëren. Toch zal de koers de komende vier jaar op dezelfde plek op gang komen.
Het is wel eens een koers waar de Belgische toppers hun zinnen op zetten. Philippe Gilbert won Parijs-Tours al twee keer. Ook Greg Van Avermaet schreef de wedstrijd een keertje op zijn naam. De laatste Belgische zege dateert van 2014. Toen won Jelle Wallays er voor Topsport Vlaanderen-Baloise.
Dat jaar werd er niet gestart in Chartres. Dat zal de volgende vier jaar wel gebeuren. Chartres was eerder wel al eens de startplaats, namelijk in 2009 en 2015. In het najaar van 2018 is het al de beurt aan de 112de editie van Parijs-Tours. De renners krijgen dan een andere finale voorgeschoteld over smalle grindwegen.
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief
