🎥 Thibau Nys verrast fans vlak voor crossstart met opvallende nieuwigheid

Thibau Nys verrast fans vlak voor crossstart met opvallende nieuwigheid

© photonews

Thibau Nys begint zondag op de Koppenberg aan zijn nieuwe veldritseizoen. Vlak voor die eerste afspraak heeft de Belgische renner al voor een opvallende verrassing gezorgd: hij krijgt zijn allereerste gepersonaliseerde fietsbril.

Thibau Nys verschijnt met eigen fietsbril

De 23-jarige Nys zal zijn crosscampagne niet zomaar aanvatten. Samen met zijn Amerikaanse brilsponsor 100Percent stelde hij dinsdag een eigen bril voor in een opvallend filmpje. Het gaat om de Thibau Nys Signature S3, een model dat speciaal met het veldrijden in gedachten werd ontworpen.

Voor Nys is dat een mooie erkenning. Niet iedere renner krijgt immers de kans om zijn eigen naam aan een fietsbril te verbinden. De presentatie komt bovendien op een interessant moment, want zondag wacht met de Koppenbergcross meteen een bijzonder zware eerste test.

Alleen grote wielernamen gingen hem voor

Met zijn gepersonaliseerde bril treedt Nys in de voetsporen van twee bekende namen uit het internationale wielrennen: Peter Sagan en Tom Pidcock. Zij kregen eerder al een eigen bril of collectie bij 100Percent.

Ook Remco Evenepoel rijdt met brillen van het Amerikaanse merk, via zijn ploeg Red Bull-BORA-hansgrohe. Dat Nys nu eveneens een eigen model krijgt, onderstreept zijn groeiende commerciële uitstraling.

Na knieoperatie opnieuw voluit in het veld

De voorbije maanden verliepen niet volledig volgens plan voor Nys. Zijn wegseizoen werd gedeeltelijk beïnvloed door een knieoperatie. Nadien kon hij de batterijen opladen tijdens een verblijf in Japan met zijn vriendin Anna.

Nu verschuift de aandacht opnieuw naar het veldrijden. De Koppenberg vormt zondag het decor voor zijn seizoensdebuut. De nieuwe fietsbril zorgt alvast voor extra aandacht nog vóór hij zijn eerste crosskilometers heeft afgewerkt.

Meer nieuws