Dit is de volledige startlijst van Luik-Bastenaken-Luik

Aernout Van Lindt
Aernout Van Lindt
| 6 reacties
Dit is de volledige startlijst van Luik-Bastenaken-Luik

Zondag 28 april rijden liefst 175 renners van 25 ploegen in de laatste voorjaarsklassieker van 2019. Wie zal het halen?

Hieronder de 175 renners die aan de start komen van deze topwedstrijd, volledig op volgorde qua startnummer.

Deceuninck - Quick.Step:

1 Julian Alaphilippe (Fra) 2 Philippe Gilbert (Bel) 3 Remi Cavagna (Fra) 4 Dries Devenyns (Bel) 5 Enric Mas (Spa) 6 Pieter Serry (Bel) 7 Petr Vakoc (Cze)

EF - Education First:

11 Michael Woods (Can) 12 Alberto Bettiol (Ita) 13 Nathan Brown (USA) 14 Simon Clarke (Aus) 15 Lawson Craddock (USA) 16 Tanel Kangert (Est) 17 Daniel Martínez (Col)

AG2R - La Mondiale:

21 Romain Bardet (Fra) 22 Mickael Cherel (Fra) 23 Clement Chevrier (Fra) 24 Benoit Cosnefroy (Fra) 25 Aurelien Paret-Peintre (Fra) 26 Alexis Vuillermoz (Fra) 27 Lawrence Warbasse (USA)

Bahrein-Merida:

31 Vincenzo Nibali (Ita) 32 Grega Bole (Slo) 33 Damiano Caruso (Ita) 34 Matej Mohoric (Slo) 35 Luka Pibernik (Slo) 36 Antonio Nibali (Ita) 37 Dylan Teuns (Bel)

Bora-Hansgrohe:

41 Maximilian Schachmann (Ger) 42 Cesare Benedetti (Ita) 43 Marcus Burghardt (Ger) 44 Davide Formolo (Ita) 45 Patrick Konrad (Aut) 46 Jay McCarthy (Aus) 47 Gregor Mühlberger (Aut)

Mitchelton-Scott:

51 Adam Yates (GBr) 52 Michael Albasini (Swi) 53 Sam Bewley (NZl) 54 Damien Howson (Aus) 55 Daryl Impey (RSA) 56 Nicholas Schultz (Aus) 57 Dion Smith (NZl)

Team Sky: 

61 Michał Kwiatkowski (Pol) 62 David de la Cruz (Spa) 63 Eddie Dunbar (Irl) 64 Tao Geoghegan Hart (GBr) 65 Michał Gołaś (Pol) 66 Wout Poels (Ned) 67 Salvatore Puccio (Ita)

Astana:

71 Jakob Fuglsang (Den) 72 Omar Fraile Matarranza (Spa) 73 Gorka Izagirre Insausti (Spa) 74 Ion Izagirre Insausti (Spa) 75 Alexey Lutsenko (Kaz) 76 Luis León Sánchez (Spa) 77 Davide Villella (Ita)

Lotto-Soudal:

81 Tim Wellens (Bel) 82 Sander Armee (Bel) 83 Bjorg Lambrecht (Bel) 84 Tomasz Marczynski (Pol) 85 Maxime Monfort (Bel) 86 Tosh Van der Sande (Bel) 87 Jelle Vanendert (Bel)

Team Sunweb:

91 Michael Matthews (Aus) 92 Jan Bakelants (Bel) 93 Tom Dumoulin (Ned) 94 Chris Hamilton (Aus) 95 Marc Hirschi (Swi) 96 Robert Power (Aus) 97 Louis Vervaeke (Bel)

Movistar:

101 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) 102 Andrey Amador Bikkazakova (Crc) 103 Winner Anacona Gomez (Col) 104 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) 105 Imanol Erviti Ollo (Spa) 106 Mikel Landa Meana (Spa) 107 Carlos Verona Quintanilla (Spa)

Cofidis:

111 Jesus Herrada Lopez (Spa) 112 Mathias Le Turnier (Fra) 113 Luis Angel Maté Mardones (Spa) 114 Marco Mathis (Ger) 115 Anthony Perez (Fra) 116 Pierre-Luc Périchon (Fra) 117 Julien Simon (Fra)

UAE:

111 Jesus Herrada Lopez (Spa) 112 Mathias Le Turnier (Fra) 113 Luis Angel Maté Mardones (Spa) 114 Marco Mathis (Ger) 115 Anthony Perez (Fra) 116 Pierre-Luc Périchon (Fra) 117 Julien Simon (Fra)

CCC:

131 Greg Van Avermaet (Bel) 132 Josef Cerny (Cze) 133 Alessandro De Marchi (Ita) 134 Jonas Koch (Ger) 135 Serge Pauwels (Bel) 136 Joey Rosskopf (USA) 137 Laurens ten Dam (Ned)

Katusha:

141 Enrico Battaglin (Ita) 142 José Gonçalves (Por) 143 Nathan Haas (Aus) 144 Pavel Kochetkov (Rus) 145 Nils Politt (Ger) 146 Dmitry Strakhov (Rus) 147 Ilnur Zakarin (Rus)

Team Jumbo-Visma:

151 Robert Gesink (Ned) 152 Koen Bouwman (Ned) 153 Laurens De Plus (Bel) 154 Tom Leezer (Ned) 155 Bert-Jan Lindeman (Ned) 156 Paul Martens (Ger) 157 Antwan Tolhoek (Ned)

Trek-Segafredo:

161 Toms Skujins (Lat) 162 Julien Bernard (Fra) 163 Giulio Ciccone (Ita) 164 Nicola Conci (Ita) 165 Fabio Felline (Ita) 166 Michael Gogl (Aut) 167 Peter Stetina (USA)

Groupama-FDJ:

171 David Gaudu (Fra) 172 William Bonnet (Fra) 173 Tobias Ludvigsson (Swe) 174 Valentin Madouas (Fra) 175 Rudy Molard (Fra) 176 Romain Seigle (Fra) 177 Benoït Vaugrenard (Fra)

Dimension Data:

181 Roman Kreuziger (Cze) 182 Enrico Gasparotto (Ita) 183 Jacques Janse van Rensburg (RSA) 184 Ben King (USA) 185 Tom Jelte Slagter (Ned) 186 Jay Robert Thomson (RSA) 187 Michael Valgren Andersen (Den)

Wanty-Groupe Gobert: 

191 Guillaume Martin (Fra) 192 Jérôme Baugnies (Bel) 193 Fabien Doubey (Fra) 194 Odd Christian Eiking (Nor) 195 Xandro Meurisse (Bel) 196 Andrea Pasqualon (Ita) 197 Loic Vliegen (Bel)

Direct Energie:

201 Lilian Calmejane (Fra) 202 Fabien Grellier (Fra) 203 Jonathan Hivert (Fra) 204 Bryan Nauleau (Fra) 205 Paul Ourselin (Fra) 206 Romain Cardis (Fra) 207 Angelo Tulik (Fra)

Team Arkea:

211 Elie Gesbert (Fra) 212 Anthony Delaplace (Fra) 213 Romain Le Roux (Fra) 214 Kevin Ledanois (Fra) 215 Jeremy Maison (Fra) 216 Amaël Moinard (Fra) 217 Florian Vachon (Fra)

Sport Vlaanderen:

221 Preben Van Hecke (Bel) 222 Benjamin Declercq (Bel) 223 Kevin Deltombe (Bel) 224 Thomas Sprengers (Bel) 227 Aaron Verwilst (Bel)

Vital Concept:

231 Patrick Muller (Swi) 232 Yoann Bagot (Fra) 233 Arnaud Courteille (Fra) 234 Cyril Gautier (Fra) 235 Quentin Pacher (Fra) 236 Kevin Reza (Fra) 237 Jimmy Turgis (Fra)

Wallonie Bruxelles:

241 Eliot Lietaer (Bel) 242 Kevyn Ista (Bel) 243 Justin Jules (Fra) 244 Kenny De Haes (Bel) 245 Mathijs Paasschens (Ned) 246 Dimitri Peyskens (Bel) 247 Baptiste Planckaert (Bel)

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws per mail.

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Kalender

27/09/2020 WK
29/09/2020 - 03/10/2020 BinckBank Tour
30/09/2020 Waalse pijl
03/10/2020 - 25/10/2020 Giro
04/10/2020 Luik-Bastenaken-Luik

Nieuwste reacties