Tien Belgen in de zoektocht naar de opvolger van Froome: hier is de volledige startlijst van de Giro 2019

Aernout Van Lindt
Aernout Van Lindt
| 0 reacties
Tien Belgen in de zoektocht naar de opvolger van Froome: hier is de volledige startlijst van de Giro 2019
Foto: © photonews

Met een individuele tijdrit in Bologna steekt het Giro-circus opnieuw van wal. Drie weken lang gaan we op zoek naar een opvolger voor Chris Froome.

Chris Froome zelf is er niet bij, maar met Dumoulin en Roglic zijn er wel een aantal andere toppers present in Bologna. Bovendien zijn er met Astana, Movistar en Mitchelton-Scott ook enkele sterke blokken aanwezig.

De volledige deelnemerslijst is inmiddels bekend. Bij enkele teams zijn er ook nog wat last-minutewijzigingen aangebracht. In totaal staan tien Belgen aan de start, daarbij vijf bij Lotto-Soudal. Wat kunnen zij? 

Movistar Team

1. LANDA Mikel
2. AMADOR Andrey
3. CARAPAZ Richard
4. CARRETERO Héctor
5. MAS Lluís
6. PEDRERO Antonio
7. ROJAS José Joaquín
8. SÜTTERLIN Jasha

AG2R La Mondiale

11. GALLOPIN Tony
12. BIDARD François
13. DENZ Nico
14. DUPONT Hubert
15. GASTAUER Ben
16. PETERS Nans
17. WARBASSE Larry
18. VUILLERMOZ Alexis

Androni Giocattoli - Sidermec

21. GAVAZZI Francesco
22. BELLETTI Manuel
23. CATTANEO Mattia
24. FLÓREZ Miguel Eduardo
25. FRAPPORTI Marco
26. MASNADA Fausto
27. MONTAGUTI Matteo
28. VENDRAME Andrea

Astana Pro Team

31. LÓPEZ Miguel Ángel
32. BILBAO Pello
33. BOARO Manuele
34. CATALDO Dario
35. HIRT Jan
36. IZAGIRRE Ion
37. VILLELLA Davide
38. ZEITS Andrey

Bahrain Merida

41. NIBALI Vincenzo
42. AGNOLI Valerio
43. BOLE Grega
44. CARUSO Damiano
45. GAROSIO Andrea
46. KOREN Kristijan
47. NIBALI Antonio
48. POZZOVIVO Domenico

Bardiani - CSF

51. BARBIN Enrico
52. CARBONI Giovanni
53. COVILI Luca
54. MAESTRI Mirco
55. ORSINI Umberto
56. ROTA Lorenzo
57. SENNI Manuel
58. SIMION Paolo

BORA - hansgrohe

61. MAJKA Rafal
62. ACKERMANN Pascal
63. BENEDETTI Cesare
64. FORMOLO Davide
65. MCCARTHY Jay
66. POLJANSKI Pawel
67. SCHWARZMANN Michael
68. SELIG Rüdiger

CCC Team

71. ANTUNES Amaro
72. CERNÝ Josef
73. DE LA PARTE Víctor
74. GRADEK Kamil
75. MARECZKO Jakub
76. OWSIAN Lukasz
77. TEN DAM Laurens
78. VENTOSO Francisco José

Deceuninck - Quick Step

81. VIVIANI Elia
82. CAPECCHI Eros
83. HONORÉ Mikkel Frølich
84. JUNGELS Bob
85. KNOX James
86. SABATINI Fabio
87. SÉNÉCHAL Florian
88. SERRY Pieter

EF Education First

91. MODOLO Sacha
92. BENNETT Sam
93. BRESCHEL Matti
94. BROWN Nathan
95. CAICEDO Jonathan Klever
96. CARTHY Hugh
97. DOMBROWSKI Joe
98. KANGERT Tanel

Groupama - FDJ

101. DÉMARE Arnaud
102. GUARNIERI Jacopo
103. KONOVALOVAS Ignatas
104. LE GAC Olivier
105. LUDVIGSSON Tobias
106. MADOUAS Valentin
107. SCOTSON Miles
108. SINKELDAM Ramon

Israel Cycling Academy

111. CIMOLAI Davide
112. GEBREMEDHIN Awet
113. BOIVIN Guillaume
114. DUNNE Conor
115. NEILANDS Krists
116. PLAZA Rubén
117. NIV Guy
118. SBARAGLI Kristian

Lotto Soudal

121. EWAN Caleb
122. CAMPENAERTS Victor
123. DE BUYST Jasper
124. DE GENDT Thomas

125. HANSEN Adam
126. KLUGE Roger
127. VANENDERT Jelle
128. VAN DER SANDE Tosh

Mitchelton-Scott

131. YATES Simon
132. BAUER Jack
133. BOOKWALTER Brent
134. CHAVES Esteban
135. DURBRIDGE Luke
136. HAMILTON Lucas
137. JUUL-JENSEN Christopher
138. NIEVE Mikel

Nippo Vini Fantini Faizanè

141. CANOLA Marco
142. CIMA Damiano
143. BAGIOLI Nicola
144. LOBATO Juan José
145. LONARDI Giovanni
146. NISHIMURA Hiroki
147. HATSUYAMA Sho
148. SANTAROMITA Ivan

Team Dimension Data

151. O’CONNOR Ben
152. DAVIES Scott
153. GASPAROTTO Enrico
154. GHEBREIGZABHIER Amanuel
155. GIBBONS Ryan
156. NIZZOLO Giacomo
157. RENSHAW Mark
158. WYSS Danilo

Team INEOS

161. SIVAKOV Pavel
162. DUNBAR Eddie
163. GEOGHEGAN HART Tao
164. HENAO Sebastián
165. KNEES Christian
166. NARVÁEZ Jhonatan
167. PUCCIO Salvatore
168. SOSA Iván Ramiro 

Team Jumbo-Visma

171. ROGLIC Primož
172. BOUWMAN Koen
173. DE PLUS Laurens
174. KUSS Sepp
175. LEEZER Tom
176. MARTENS Paul
177. TOLHOEK Antwan
178. VAN EMDEN Jos

Team Katusha - Alpecin

181. ZAKARIN Ilnur
182. BATTAGLIN Enrico
183. BIERMANS Jenthe
184. HALLER Marco
185. HOLLENSTEIN Reto
186. KUZNETSOV Vyacheslav
187. NAVARRO Daniel
188. STRAKHOV Dmitry

Team Sunweb

191. DUMOULIN Tom
192. BAKELANTS Jan
193. HAGA Chad
194. HAMILTON Chris
195. HINDLEY Jai
196. OOMEN Sam
197. POWER Robert
198. VERVAEKE Louis

Trek - Segafredo

201. MOLLEMA Bauke
202. BRAMBILLA Gianluca
203. CICCONE Giulio
204. CLARKE Will
205. CONCI Nicola
206. GOGL Michael
207. IRIZAR Markel
208. MOSCHETTI Matteo

UAE-Team Emirates

211. GAVIRIA Fernando
212. BOHLI Tom
213. CONSONNI Simone
214. CONTI Valerio
215. MARCATO Marco
216. MOLANO Juan Sebastián
217. POLANC Jan
218. ULISSI Diego

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws per mail.

Meer nieuws

Meer nieuws

Kalender

11/05/2019 - 02/06/2019 Giro
09/06/2019 - 16/06/2019 Critérium du Dauphiné
15/06/2019 - 23/06/2019 Tour du Suisse

Meer nieuws

Populairste artikels

Kalender

11/05/2019 - 02/06/2019 Giro
09/06/2019 - 16/06/2019 Critérium du Dauphiné
15/06/2019 - 23/06/2019 Tour du Suisse

Nieuwste reacties