'Jasper Philipsen en Mathieu van der Poel verliezen opnieuw belangrijke ploegmaat'

'Jasper Philipsen en Mathieu van der Poel verliezen opnieuw belangrijke ploegmaat'
Foto: © photonews

Volg Wielerkrant nu via WhatsApp!

Olav Kooij lijkt dan toch op weg naar het Franse Decathlon-AG2R. En hij krijgt ook een renner van Alpecin-Deceuninck voor in zijn sprinttrein.

Van Tiesj Benoot is het al een tijdje duidelijk dat hij de overstap zal maken van Visma-Lease a Bike naar het Franse Decathlon-AG2R. Benoot krijgt er een kans om in de klassiekers volop voor eigen succes te gaan. 

Ook sprinter Olav Kooij zou de overstap maken van Visma-Lease a Bike naar Decathlon-AG2R. De Nederlander twijfelde ook nog tussen de Franse ploeg en Bahrain-Victorious, maar zou tijdens de Giro de knoop hebben doorgehakt en zijn handtekening gezet onder een contract, meldt HLN. 

Om Kooij te ondersteunen zouden ook enkele Nederlanders de overstap maken naar Decathlon-AG2R. Zo worden Daan Hoole (Lidl-Trek) en Cees Bol (XDS Astana) aan een transfer gelinkt. 

Ghys naar Decathlon-AG2R? 

En ook Robbe Ghys van Alpecin-Deceuninck zou de overstap maken. Ghys is op dit moment een vaste waarde in de sprinttrein van Jasper Philipsen en werd dit jaar zelf nog zevende in de Bredene Koksijde Classic. 

Bij Decathlon-AG2R zou Ghys zo de zesde Belg worden in 2026. Ook Oliver Naesen, Stan Dewulf en Gianluca Pollefliet rijden volgend jaar voor de Franse ploeg, Sander De Pestel zou dicht staan bij een contractverlenging. Dries De Bondt moet afwachten of er nog plaats is in 2026 voor hem. 

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws