Nog altijd maar één zege dit seizoen: Jasper Philipsen onthult wat hij nog mist voor de Tour

Nog altijd maar één zege dit seizoen: Jasper Philipsen onthult wat hij nog mist voor de Tour
Foto: © photonews

Volg Wielerkrant nu via Instagram!

Jasper Philipsen heeft opnieuw niet kunnen winnen. In de Elfstedenronde in Brugge werd hij nipt geklopt door toptalent Paul Magnier.

Het scheelde maar een paar millimeter, maar toch moest Jasper Philipsen de zege in de Elfstedenronde laten aan Paul Magnier. Voor Philipsen is het de derde keer dat hij dit seizoen tweede wordt. 

De sprinter van Alpecin-Deceuninck telt zo altijd nog maar één zege dit jaar, namelijk Kuurne-Brussel-Kuurne. Sinds het speciale seizoen in 2020 moest Philipsen nog nooit zo lang wachten op een tweede zege van het seizoen. 

Al maakt Philipsen zich ook geen zorgen. "Ik mis nog wat frisheid. Dit zijn pas mijn eerste koersen sinds lang en ik heb altijd wel een paar wedstrijden nodig om erdoor te komen", zei Philipsen na de Elfstedenronde. 

Vertrouwen tanken in Baloise Belgium Tour?

De volgende koers op het programma van Philipsen is de Baloise Belgium Tour (18 tot 22 juni). De voorbije drie seizoenen wist Philipsen daar altijd minstens één etappe te winnen en zo vertrouwen op te doen voor de Tour. 

Philipsen krijgt deze week wel concurrentie van Merlier, die hem het afgelopen jaar al vaak klopte. De Europese kampioen rijdt dit jaar voor het eerst sinds 2021 ook weer de Tour. Philipsen krijgt met Milan en Merlier zo twee stevige tegenstanders extra in de Tour. 

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Nieuwste reacties