🎥 Voorsmaakje voor Van Aert-Van der Poel? Brand rekent na stevig duel af met Alvarado
Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via WhatsApp!
Lucinda Brand heeft in Antwerpen nog maar eens een overwinning geboekt. In een spannend duel hield ze Ceylin Alvarado af in de slotronde.
Hebben de vrouwen in Antwerpen een mooi voorproefje gegeven van wat er straks bij de mannen verwacht mag worden? Een herboren Ceylin Alvarado en Lucinda Brand vochten een stevig duel uit op Linkeroever.
Mooi duel tussen Alvarado en Brand
Initieel was daar ook Puck Pieterse bij, maar zij moest halfweg afhaken. In de voorlaatste ronde kwam echter een groepje met Van Anrooij, Van Alphen, Pieterse, Casasola, Zemanova en Van der Heijden heel dichtbij.
Helemaal aansluiten bij Alvarado en Brand lukte echter niet. In de laatste ronde sloeg Brand een kloofje, maar na een foutje in het zand kwam Alvarado toch weer aansluiten. Maar Brand had nog iets over in de benen.
Brand rekent in slotronde af met Alvarado
Ze reed opnieuw een seconde weg en Alvarado kreeg het gaatje niet meer dicht. Brand boekte haar elfde zege van het seizoen en neemt de leiderstrui in de Wereldbeker over. Ze heeft nu veertien punten voorsprong op Van Alphen, die derde werd.
"Het was een harde finale, ik voelde het melkzuur overal. Ceylin vloog echt vandaag, ik kreeg haar moe, maar niet moe genoeg. Toen ik na mijn foutje zag dat Alvarado niet meer op de pedalen kon rechtstaan, wist ik dat ik mijn kans moest grijpen", zei Brand achteraf.
Lees ook... Herygers formeel: "Wie dat nu nog zegt ga ik tegenspreken"›
Lucinda Brand neemt de leiding in de wereldbeker veldrijden! 🔥🔝 pic.twitter.com/oc3DYdBT4i
— Play Sports (@playsports) December 20, 2025
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief
