Tweevoudig winnaar is nederig: "Natuurlijk ben ik knecht zondag"
Foto: © SC
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
Stijn Devolder won tot twee keer toe de Ronde van Vlaanderen als outsider. En wie weet is hij in staat om zondag dat kunststukje nog een derde keer te verwezenlijken? "Ik ga knechten voor Fabian", klinkt het nederig.
"Cancellara heeft een heel goede conditie en is een van de kanshebbers op de zege", aldus Devolder tegen Sporza. "Dus het is niet meer dan normaal dat ik voor hem ga knechten."
Het moge duidelijk zijn: Devolder moet in het gareel en heeft daar ook geen problemen mee. "Mijn conditie is goed, ik ben elke dag beter en sterker geworden door een aantal lange duurtrainingen. Het zal ook nodig zijn voor zondag."
Over een ideaal scenario wil hij het niet hebben: "Een Vlaamse voorjaarskoers kan je toch nooit voorspellen. Je moet er op de goede momenten staan en je krachten bundelen wanneer nodig. Parcourkennis is belangrijk en dat heb ik wel."
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief