Goed nieuws voor Evenepoel? Dit signaal uit de Baloise Belgium Tour zal hij zeker onthouden

Volg Wielerkrant nu via Instagram!
De voorbije week werd de Baloise Belgium Tour gereden. Daarin kwam ook een opvallend signaal dat Remco Evenepoel wel zal onthouden.
In de Baloise Belgium Tour werd ook een etappe tegen de tijd gereden. Daarin moest Filippo Ganna de overwinning aan Ethan Hayter van Soudal-QuickStep laten.
En dat zullen ze niet alleen onthouden voor de ritzege, bij de ploeg van Remco Evenepoel. Die vier seconden tussen Ganna en Hayter zijn ook een opsteker voor Remco Evenepoel.
In de Dauphiné won onze landgenoot nog de tijdrit met duidelijke voorsprong op zijn concurrenten, maar hij voegde er achteraf wel aan toe dat hij rekening hield met Ganna in de Tour.
Opsteker voor Evenepoel: Ganna verliest tijdrit in Baloise Belgium Tour
Op de vijfde dag van de Ronde van Frankrijk staat er een lange, vlakke tijdrit op het menu die Evenepoel wil winnen, om misschien zelfs de gele leiderstrui te pakken.
Dat Ganna in de Baloise Belgium Tour de tijdrit niet wist te winnen, geldt ongetwijfeld als een mentale booster voor Evenepoel en quickStep.
De Italiaan liet ook in de andere etappes van de Ronde van België geen formidale indruk, wat alleen maar in het voordeel van onze landgenoot kan spelen.
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief