📷 Deze telg van de Planckaerts doet mee aan Dancing with the Stars

Deze telg van de Planckaerts doet mee aan Dancing with the Stars

Een opvallende naam op de dansvloer van Dancing with the Stars: ook Francesco Planckaert waagt zich aan het nieuwe seizoen van de VTM-show. Hij krijgt dertien bekende gezichten naast zich, die vanaf 22 november hun danskunsten mogen tonen. De presentatie is opnieuw in handen van Peter Van den Begin en Jonas Van Geel.

Francesco Planckaert wil leren dansen

Francesco Planckaert vormt een duo met de professionele danseres Maria Richter, zo laat VTM weten. De Planckaert-telg steekt niet onder stoelen of banken dat hij nog heel wat te leren heeft. Met zijn muziekgroep Planché Planchaer kent hij de ambiance, maar op de dansvloer noemt hij zichzelf een ongeleid projectiel.

Zijn deelname heeft bovendien een persoonlijk doel. Hij wil na het programma eindelijk eens deftig met zijn vrouw Magali kunnen dansen, zonder haar tenen te pletten. Een vurige tango of enkele breakdancebewegingen staan alvast op zijn verlanglijstje.

Dertien bekende gezichten op de dansvloer

Naast Francesco Planckaert zijn er nog twaalf andere deelnemers. Het gaat om Tanja Dexters, die danst met James Cutler, en Anastasya Chernook, die gekoppeld wordt aan Glenn Feddema.

Ook Zita Wauters (Ewoud Fidom), Loena Hendrickx (Michele Cantanna), Noah Mavuela (Margot Weeda) en Gover Meit (Gwyneth Van Rijn) doen mee.

De overige kandidaten zijn Len Neefs, die Katya Mizera als danspartner krijgt, en Laura Tesoro, die samen met Jesse Wijnans de dansvloer betreedt. Steffi Mercie vormt een duo met Frank Zegels, terwijl Jolien Boumkwo samenwerkt met Ivan Dubinin.

Ook acteur Pepijn Huysman is van de partij. Hij danst met Yulia Düll Dursin. Andy Peelman sluit de deelnemerslijst af en krijgt Laura Zegels als partner.

Het nieuwe seizoen begint op zondag 22 november om 19.55 uur bij VTM en via VTM GO. Een week eerder, op 15 november, kunnen kijkers tijdens een speciale Kick Off kennismaken met alle dansduo's.

Meer nieuws