Giro-organisator legt bloemen neer bij de gedenkplaats van Wouter Weylandt, een commentator leest de brief van Weylandts zus
De Giro heeft vandaag Wouter Weylandt geëerd. De organisator legde bloemen neer bij de gedenkplaats. Een commentator las een brief voor.
Vandaag stond de Giro weer stil bij het overlijden van Wouter Weylandt. Girobaas Mauro Vegni legde bloemen neer bij de gedenkplaats op de Passo del Bocco.
#WW108 #Giro pic.twitter.com/jWCGgKyecS
— Giro d'Italia (@giroditalia) May 19, 2022
Terwijl de renners aan de plek, waar Weylandt ten val kwam, passeerden, las een commentator van Eurosport een brief van Elke Weylandt voor, die elk jaar een brief schrijft voor haar broer.
🚴🇮🇹 | Ieder jaar schrijft Elke Weylandt een brief aan haar overleden broer. De tekst van de brief van 2022 las Jeroen zojuist voor. 🙏🇧🇪 #Giro https://t.co/TBmlv8i7UL pic.twitter.com/Syuq1UXPbW
— Eurosport Nederland (@Eurosport_NL) May 19, 2022
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws per mail.