Van Aert krijgt prachtgeschenk: "Ik ben onder de indruk"
Foto: © photonews
Wout van Aert werkt toe naar de Vuelta. De Belgische wielerster werkt zondag het BK gravel af om nog wat alternatieve kilometers te malen. Voor de start kreeg Van Aert een mooi geschenk.
Van Aert krijgt een huldeboek
Van Aert werd verrast door VTM Nieuws. Hij kreeg van sportjournalist Maxim Goethals een huldeboek met daarin 4.027 felicitaties voor zijn iconische overwinning in Parijs-Roubaix. Het boek is maar liefst 120 pagina's dik en bevat ook sprekende foto's over de zege. HLN-columnist Jan Segers nam het voorwoord voor zijn rekening.
Ook de ouders van Van Aert en de ouders van overleden ploegmaat Michael Goolaerts mogen een exemplaar in ontvangst nemen. Van Aert droeg zijn zege in Roubaix destijds op aan Goolaerts.
Van Aert is onder de indruk
De ster van Visma-Lease a Bike was blij met het cadeau. "Ik ben onder de indruk", vertelde hij. "Ik had wel al eens gehoord van het concept. Het is heel mooi samengesteld. De foto’s zijn prachtig. Dit is een knap aandenken."
"Ik denk dat er geregeld in gebladerd zal worden bij ons thuis. Een dikke merci aan iedereen die heeft meegeleefd", aldus Van Aert. Zelden werd een zege zo intens beleefd. In binnen- en buitenland gingen mensen uit de bol na de overwinning van Van Aert. Ook bij de fans aan de meet was de vreugde enorm.
Lees ook... Daan Soete veegt Van Aert-gerucht resoluut van tafel›
Nieuw huldeboek na het WK in Montréal?
Na de vele tegenslagen voor onze landgenoot gunde werkelijk iedereen hem de zege. Dat die er kwam tegen de onklopbaar geachte Tadej Pogacar maakte het alleen nog maar mooier. Van Aert vierde met zijn overwinning in Roubaix een van de grootste triomfen in zijn carrière, zo niet de grootste.
Maar zijn seizoen kan nog veel mooier worden. Van Aert hoopt te schitteren in de Vuelta. In 2023 won hij drie ritten in de Spaanse rittenkoers. Eind september trekt hij met de Belgische selectie dan de oceaan over naar het WK in Montréal. Als hij daar zijn eerste regenboogtrui pakt, kan er meteen werk gemaakt worden van een tweede huldeboek.
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief
