Van Aert geeft details over vakantie en moet niet lang nadenken over hét doel van 2027

Kevin Vanbuggenhout
Kevin Vanbuggenhout, wielerjournalist
| Reageer
Van Aert geeft details over vakantie en moet niet lang nadenken over hét doel van 2027
Foto: © photonews

De vakantieplannen van de verschillende renners lopen aardig uit elkaar. Wout van Aert geeft alvast details over hoe hij de vakantie heeft ingevuld. Als hij de blik op 2027 richt, moet hij niet lang nadenken over zijn grootste doel.

Dinsdag maakte Van Aert een ritje op het virtuele wielerplatform ROUVY en beantwoordde hij tussendoor enkele vragen. Zo speelt hij open kaart over zijn vakantie. "Na het WK op de weg zijn we naar Californië geweest en maakten we met het gezin een mooie road trip. Ik heb een mooie vakantie gehad, dus ik ben in a good mood."

Het is altijd leuk om een goedgeluimde Van Aert te zien. Hij zegt zelf leuke dingen gedaan te hebben en mooie herinneringen te hebben gemaakt. Wat is dat voor hem concreet? "Dat zit hem eigenlijk in simpele dingen voor mij: vooral tijd spenderen met mijn gezin, de basics. Ik houd ook van lekker eten en goede wijn. Dingen waar je tijdens het seizoen voorzichtig mee moet zijn."

Ronde van Vlaanderen als hoofddoel

Op sportief vlak liggen de kaarten duidelijk met het oog op volgend jaar. Van Aert duidt de Ronde van Vlaanderen aan als zijn hoofddoel.

"Dat is een koers waar ik van droom en die ik nog mis op mijn palmares. Daar blijf ik dus op mikken, net als op het WK." Van Aert heeft dit jaar Parijs-Roubaix afgevinkt, maar hij heeft dus nog genoeg doelen.

Van Aert blij dat hij nog doelen heeft

Lees ook... Wout van Aert is formeel over zijn winter: komt hij in actie in het veld of niet?›
Daar is Van Aert ook blij mee, want dat houdt hem scherp en gefocust. "Op een gegeven moment zal mijn tijd voorbij zijn, maar het is mooi om die doelen nog te hebben."

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws