"Dat heeft meegespeeld": Dit hadden we niet verwacht van Primoz Roglic

Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via WhatsApp!
Primoz Roglic staat vrijdag aan de start van de Giro d'Italia. Het moet in Italië een goede voorbereiding worden op de Tour de France.
Vanzelfsprekend is de keuze niet van Primoz Roglic, om de Giro d’Italia te rijden. Zeker niet als je grote plan is om de Tour de France te winnen.
Ook trainer Marc Lamberts was geen voorstander van het idee om de Giro te rijden met Roglic, maar de renner heeft zelf de knoop doorgehakt, maar de focus blijft op de Tour liggen.
“Wat heeft meegespeeld: hij beseft dat hij thuis, met twee jonge kindjes, niet perfect kan trainen. Ik krijg hem niet op niveau als hij thuis zit”, is Lamberts eerlijk bij Het Nieuwsblad.
Lamberts en Roglic geloven dat ze de Tour kunnen winnen. De Giro pakken ze dan ook niet mee om ondertussen al een soort van troostprijs te verzamelen.
“In een grote ronde kan er altijd iets gebeuren. En ik zou zelf al onwaarschijnlijk blij zijn als Primoz een keer heelhuids in Parijs geraakt”, besluit de trainer van de Sloveen.
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief