Wout van Aert bekent wat hij gedaan heeft na zijn monsterzege in de Tour de France
Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
De Tour de France is al enkele dagen voorbij, maar veel landgenoten denken nog altijd alleen maar aan de straffe ritzege van Wout van Aert. Ook onze landgenoot was onder de indruk.
Wout van Aert rijdt vanavond mee op het na-Tourcriterium van Herentals. Voor de start kwam hij nog uitgebreid terug op zijn monsterzege op de Champs-Elysées.
“Toen ik de beelden van mijn overwinning zag, snapte ik dat veel mensen onder de indruk waren”, vertelt Van Aert bij Sporza na alle reacties die hij kreeg.
De overwinning in Parijs zorgde voor heel veel ontlading bij onze landgenoot en dat mocht ook wel. De overwinning zal er eentje worden waarover men binnen enkele jaren nog zal spreken. En dat beseft Van Aert ook wel.
Van Aert maakte enkele feestjes mee na zijn ritzege in de Tour de France
En bij zo’n overwinning hoort ook een stevige viering. Van Aert moest van de ene naar de andere plek hollen. “Of ik uitgerust ben na de Tour? Dat heb ik geprobeerd, maar ik heb toch al een paar kleine feestjes gehouden.”
Lees ook... "Heb ik nooit gezegd": Wout van Aert helpt fabeltje de wereld uit›Helemaal fris komt hij dan ook niet aan de start, zo geeft Van Aert nog mee. Maar dat geeft niet. De aanmoedigingen van het publiek zullen hem ongetwijfeld vooruit stuwen als een raket.
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief