Naast de fiets Ruben Van Gucht krijgt slecht nieuws van Marc Coucke en Herman Brusselmans
Foto: © photonews
Op vrijdag 28 augustus begint Ruben Van Gucht aan een nieuwe uitdaging. De BV zal 'Happy Hour' presenteren, een talkshow op VTM en VTM Go. Op Instagram en in de trailer van het programma wordt al een tipje van de sluier gelicht.
Van Gucht is binnenkort te zien in 'Happy Hour'
Van Gucht beleeft een drukke zomer. Hij was voor Sporza van dichtbij betrokken bij onder meer het WK voetbal en de Tour de France Femmes en was ook te zien als presentator van Congé Payé (VTM Go). Daarnaast bouwde hij ook volop aan een carrière als dj.
Op vrijdag 28 augustus begint hij aan een nieuwe uitdaging als presentator van 'Happy Hour' op VTM en VTM GO. "Ruben praat in zijn eigen talkshow met een vaste groep bekende vrienden over alles wat hen op dat moment bezighoudt", omschrijft VTM het programma.
Dé talkshow waar echt alles aan bod kan komen
"Happy Hour is dé talkshow waar echt alles aan bod kan komen. Allezja, of toch bijna alles", klinkt het op Instagram bij een filmpje van Van Gucht die met Tom Boonen op zoek gaat naar een gespreksonderwerp. Maar beide heren lijken er niet echt uit te komen.
Boonen stelt voor om over de harkwesp te praten, een unieke wespensoort die in Bel (Geel) voorkomt. Van Gucht denkt er het zijne van en is niet meteen enthousiast. "Maar we bellen er nog over."
Wie worden de eerste gasten?
In de trailer van het programma vertelt Van Gucht aan Marc Coucke, Metejoor en Herman Brusselmans dat ze de eerste gasten van de show zullen worden. Maar de eerste twee blijkt al plannen te hebben op 28 augustus.
Lees ook... Ruben Van Gucht laat in zijn hart kijken: "Dat raakt me en doet deugd"›
Coucke heeft een drukbezette agenda en had al doorgegeven dat hij niet beschikbaar was. Brusselmans moet met zoontje Roman dan weer naar de zwemles. "Ik weet niet of ik dat kan verzetten."
Het goede nieuws is dat Metejoor wel kan, maar Van Gucht zal er nog eens op terugkomen. Zo is het nog niet duidelijk wie de eerste gasten zullen worden in Happy Hour. Om dat te ontdekken, zult u dus gewoon zelf moeten kijken.
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief
