Naast de fiets Ruben Van Gucht deelt grote primeur voor 2027 en spreekt van "hoogtepunt in professionele leven"

Lorenz Lomme
Lorenz Lomme, wielerjournalist
| Reageer
Ruben Van Gucht deelt grote primeur voor 2027 en spreekt van "hoogtepunt in professionele leven"
Volg Wielerkrant nu ook via Google!

Ruben Van Gucht is een veelgevraagd gezicht. De journalist presenteert verschillende tv-programma's en werkt als dj. Zaterdag draaide hij een set op Kamping Kitsch Club in Kortrijk. Hij deelde er meteen ook een grote primeur.

Ruben Van Gucht draait een set op Kamping Kitsch

Ruben Van Gucht duikt deze zomer schijnbaar overal op. Hij was betrokken bij verschillende grote sportevenementen, zoals het WK en de Tour de France Femmes. Daarnaast werkt hij volop aan een carrière als dj, terwijl hij binnenkort ook het nieuwe programma 'Happy Hour' zal presenteren en onlangs zelfs de rol van Judas vertolkte.

Kortom: Van Gucht is zowat overal. Dat werd zaterdag nog maar eens duidelijk op Kamping Kitsch Club in Kortrijk.  Van Gucht draaide er een dj-set in de 'Hitjes & Titjes'-tent voor een publiek vol dames met weinig verhullende kleding.

Van Gucht zal te zien zijn in een documentaire

"Een beetje naakt ben ik wel gewoon", vertelde hij bij  Het Laatste Nieuws. Zelf koos hij voor een sobere outfit. "Ik heb geen verkleedkleding in de kast hangen en dat is ook niet mijn stijl. Dus heb ik dit maar aangetrokken."

De genoemde krant zag ook hoe Van Gucht constant gevolgd werd door een camera en documentairemaker Lieve Blancquaert. "We zijn bezig met mijn documentaire te filmen", vertelde hij daarover. "Die zal pas in 2027 te zien zijn." Zo verkent Van Gucht steeds andere markten.

Happy Hour en De Tafel

Toch blijft hij ook nog altijd op tv te bewonderen. Binnenkort start hij als presentator van Happy Hour en daar kijkt hij heel erg naar uit. "Dit is een hoogtepunt in mijn professionele leven. We hebben er maanden hard aan gewerkt, ik ben blij dat de kijker het resultaat eindelijk te zien krijgt."

Daarna zal Van Gucht ook aanschuiven als een van de presentatoren van 'De Tafel'. Hij zit duidelijk niet stil en blijft zich professioneel ontwikkelen. U kunt alles volgen vanuit uw sofa of in het publiek wanneer hij een dj-set draait.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Nieuwste reacties