Geraint Thomas vervangt Boasson Hagen in Gent-Wevelgem
© SC
De Noor Edvald Boasson Hagen wordt in Gent-Wevelgem vervangen door de Brit Geraint Thomas. Dat maakte Team Sky donderdag bekend. Boasson Hagen, die in 2009 Gent-Wevelgem nog won, moest afhaken met een achillespeesblessure.
Boasson Hagen moest eerder deze maand opgeven in Tirreno-Adriatico met last aan zijn achillespees. Ondanks de pijn startte de Noor toch afgelopen zaterdag in Milaan-Sanremo. De oorzaak van zijn problemen is te wijten aan een valpartij tijdens Kuurne-Brussel-Kuurne. De Noor zal nu vervangen worden door de Brit Geraint Thomas.
Deze week werd getest of de wielrenner van Team Sky kan deelnemen aan de Ronde van Vlaanderen van 2 april. De tests bleken gunstig voor de Noor en er werd vastgesteld dat hij de start zal halen. Na de Ronde staan de Scheldeprijs en Parijs-Roubaix op zijn programma.