Sagan start het seizoen met zijn nieuwe ploeg in de Tour Down Under

Peter Sagan zal in 2017 met nieuwe ploeg Bora-Hansgrohe aantreden in Tour Down Under

Het wielerseizoen begint in januari traditioneel Down Under in Australië. Dit jaar zal ook Peter Sagan met zijn nieuwe ploeg Bora-Hansgrohe aan de start staan in de Santos Tour Down Under.

De Australische rittenkoers start op 14 januari en krijgt dus de primeur om als eerste de 26-jarige Slovaak in zijn nieuwe trui van Bora-Hansgrohe aan de start te hebben. Dat bevestigde de wereldkampioen vandaag aan de organisatie en op Twitter. Het is van 2010 geleden dat de Slovaak in Australië zijn seizoen start.

"Na zeven jaar terugkeren naar de race waar ik mijn professionele carrière begon, is een prachtig gevoel. Ik kijk ernaar uit op de wegen in Adelaide en het zuiden van Australië te rijden", klinkt het op de website van de Tour Down Under.

— Peter Sagan (@petosagan) 2 september 2016
— Tour Down Under (@tourdownunder) 2 september 2016

Meer nieuws