Mathieu van der Poel en Alpecin-Fenix zijn uit de UAE Tour gestapt
Foto: © photonews
Mathieu van der Poel zal vandaag zijn leiderstrui niet verdedigen in de UAE Tour. De Nederlander verschijnt, net zoals de hele ploeg van Alpecin-Fenix, niet meer aan de start na een positieve coronatest van een staflid.
Mathieu van der Poel had gisteren de eerste etappe van de UAE Tour op zijn naam gezet en begon vandaag dus normaal gezien als leider aan de tijdrit. De Nederlander verschijnt echter niet meer aan de start van de tweede rit.
Zijn ploeg, Alpecin-Fenix, stapt namelijk uit de UAE Tour. Volgens Sporza zou een staflid van de wielerformatie positief getest hebben op het coronavirus. Daardoor zal de jonge David Dekker van Jumbo-Visma vandaag in de leiderstrui aan de tijdrit starten.
🇦🇪 #UAETour
— Alpecin-Fenix Cycling Team (@AlpecinFenix) February 22, 2021
We can confirm that we have withdrawn from the race.
More information will be given soon. The wellbeing of everyone involved is our main concern.
Lees ook...
- Adrie van der Poel vindt overwinning van Mathieu in Strade de mooiste: "Dat maakt het voor mij wel echt bijzonder"
- Alpecin-Fenix maakt indrukwekkende waarden bekend van Mathieu van der Poel in de Strade Bianche: 20 seconden in Siena aan 1004 watt
- Eerste grote afspraak met zowel Van Aert als Van der Poel op kruissnelheid in Milaan-Sanremo
Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws per mail.