📷 Is de kopman van UAE in de Giro gekozen? Tadej Pogacar spreekt zijn voorkeur uit

Foto: © photonews
Volg Wielerkrant nu via Instagram!
Op de tweede rustdag in de Giro heeft UAE Team Emirates-XRG nog altijd vier renners in de top tien van het klassement. Tadej Pogacar lijkt alvast zijn voorkeur uit te spreken.
Isaac Del Toro veroverde de roze trui in de graveletappe en heeft nu een voorsprong van 1'13" op Juan Ayuso. Brandon McNulty staat achtste op 1'59" van de Mexicaan, Adam Yates is negende op 2'01" van Del Toro.
Er zijn veel hanen op het erf bij UAE Team Emirates-XRG, maar uiteindelijk zal er toch eens een keuze moeten gemaakt worden. Want het kan toch niet de bedoeling zijn dat Ayuso straks de roze trui van Del Toro zal aanvallen?
Steunt Pogacar Del Toro meer dan Ayuso?
Wie zal nu de kopman zijn van UAE Team Emirates-XRG in de Giro en mogelijks wereldkampioen Tadej Pogacar opvolgen op de erelijst? De Sloveen zelf lijkt alvast zijn voorkeur uit te spreken op zijn sociale media.
"Kijkend naar de toekomst. Geniet van het roze avontuur", schrijft Pogacar bij een foto van zichzelf en Del Toro. De Sloveen lijkt het meer te hebben voor Del Toro. De relatie tussen Ayuso en Pogacar zou namelijk niet zo goed zijn.
In de vierde rit van de Tour vorig jaar leek Ayuso niet te willen werken voor Pogacar, tot ongenoegen van Almeida. Pogacar feliciteerde Ayuso enkele dagen geleden wel nog met zijn ritzege in de Giro.
👀« Looking at the future »
— Isaac del Toro Fan Club 🇲🇽🐂 (@IsaacDelToroFC) May 18, 2025
Tadej Pogacar, the GOAT congratulates Torito for the pink jersey 🐂🐂🩷🇲🇽🇲🇽 pic.twitter.com/WlO5tgZgo6
TADEJ POGACAR felicita a JUAN AYUSO por lograr su primera victoria de etapa en una gran vuelta 🔥 pic.twitter.com/DWCs7WmgOF
— Adrián Llopis (@adrianllopisc) May 16, 2025
Lees ook...
Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief