"Hou ik niet zo van": Lipowitz verklaart waarom hij Evenepoel graag ziet komen bij Red Bull

"Hou ik niet zo van": Lipowitz verklaart waarom hij Evenepoel graag ziet komen bij Red Bull
Foto: © photonews

Volg Wielerkrant nu via Instagram!

Bij Red Bull-BORA-hansgrohe brak Florian Lipowitz afgelopen seizoen helemaal door. De Duitser kwam zo vol in de aandacht en verwelkomt daarom graag Remco Evenepoel.

Met een tweede plaats in Parijs-Nice, een vierde plaats in de Ronde van het Baskenland en een derde plaats in de Dauphiné en de Tour was Florian Lipowitz een van de beste klassementsrenners dit jaar. 

Aandacht is moeilijk voor Lipowitz

De Duitser kreeg zo plots veel aandacht en dat is hij niet gewend. "Ik ben blij als ik weer alleen kan zijn", zegt hij bij The Roadbike Podcast. "Ik probeer de aandacht opzij te zetten, maar tegenwoordig kun je het niet helemaal vermijden."

Voor Lipowitz is de komst van Remco Evenepoel dan ook mooi meegenomen. De olympische kampioen zuigt veel aandacht naar zich toe, waardoor Lipowitz wat meer naar de achtergrond zal verdwijnen. 

Lipowitz over komst van Evenepoel

"Remco geniet van de aandacht en van het middelpunt van de belangstelling", zegt de Duitser dan ook. "Dat hou ik niet zo van. Misschien vullen we elkaar wel goed aan." Verwacht wordt dat ze ook samen aan de start staan van de Tour. 

Lees ook... Nog grote naam naar Red Bull-BORA-hansgrohe om Evenepoel en co te ondersteunen"Mijn programma? Natuurlijk wil je de Tour rijden, maar er kan veel gebeuren en de definitieve deelnemerslijst wordt pas kort van tevoren vastgesteld. Als je één jaar wat minder gaat, is dat niet het einde van de wereld."

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws