Respect! 'Dumoulin gaat mét breuk koersen'

Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 6 reacties
Respect! 'Dumoulin gaat mét breuk koersen'
Foto: © photonews

Volg Wielerkrant nu via WhatsApp!

Krijgen we na Johnny Hoogerland opnieuw een Nederlandse versie van Chuck Norris in het wielrennen? Tom Dumoulin, die een gebroken spaakbeen opliep in de Tour, lijkt alvast goed op weg.

Dumoulin denkt immers aan enkele natourcriteriums om zich voor te bereiden op de Olympische Spelen, dat ondanks zijn breuk. Zo zou hij de Acht van Chaam en de Wateringse Wielerdag vereren met een bezoekje.

Als het niet gaat, komt hij niet, maar ik heb goede hoop -Organisatie Wateringse Wielerdag

"Ik had dit echt niet verwacht, aldus organisator Marco Vijverberg van de Wateringse Wielerdag aan ANP. "Dumoulin wil toch testen hoe het met zijn pols gaat in wedstrijverband. Mocht het echt niet gaan, komt hij niet. Maar ik heb goede hoop."

Dumoulin viel vrijdag en verliet de Ronde van Frankrijk op een spreekwoordelijke zucht van Parijs. Maandag werd de pols onderzocht in het ziekenhuis, vandaag gaat Dumoulin een eerste keer testen op training. Morgen wacht hem dan de Acht van Chaam.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws