Degenkolb mag juichen in eigen land, jonge landgenoot wordt knap tweede

Koen Frans
Koen Frans
| 2 reacties
Degenkolb mag juichen in eigen land, jonge landgenoot wordt knap tweede
Foto: © photonews

Volg Wielerkrant nu via WhatsApp!

John Degenkolb heeft in eigen land de Münsterland Giro gewonnen. De Duitser van Giant-Alpecin was de snelste in de massasprint. Kittel en Greipel kwamen niet in het stuk voor, de jonge Belg Roy Jans werd knap tweede.

In de lange vlucht van de dag zat met Aime De Gendt (Topsport Vlaanderen) één landgenoot. Samen met Sjoerd Kouwenhoven (Metec-TKH), Silvio Herklotz (Bora-Argon 18), Pawel Bernas (Verva ActiveJet), Roland Thalmann (Roth) en Robert William Kessler (LKT Team Brandenburg) reed de 22-jarige Aalstenaar een hele dag op kop.

Met nog iets meer dan twintig kilometer te gaan, werd het zestal teruggefloten door het peloton. In de laatste kilometers probeerden verschillende renners te verrassen met een late uitval, maar de sprintersploegen lieten niemand meer gaan. In de sprint was John Degenkolb de snelste.

Roy Jans knap tweede

De 26-jarige Belg Roy Jans (Wanty-Groupe Gobert) spurtte naar een tweede plek. Pascal Ackermann wist nog net vóór Matteo Trentin als derde te eindigen. Marcel Kittel en Andre Greipel kwamen niet verder dan een respectievelijke 23e en 60ste plaats.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws