Van Avermaet wil zich nog laten zien in Eneco Tour: "Tot nu toe moest ik wel blijven zitten"

Redactie
| Reageer
Van Avermaet wil zich nog laten zien in Eneco Tour: "Tot nu toe moest ik wel blijven zitten"
Foto: © photonews

Volg Wielerkrant nu via WhatsApp!

Greg Van Avermaet reed een erg sterke ploegentijdrit met BMC en won de dagprijs. In de stand doet hij ook nog mee voor een knappe eindplaats.

"Het was de bedoeling vooraf om de ploegentijdrit te winnen en ik ben er erg blij mee. We staan nu ook op kop opnieuw met Rohan Dennis, dus dat is ideaal."

Van Avermaet zelf kon zich nog niet te veel laten zien in deze Eneco Tour: "Tot nu toe heb ik mij vooral in het peloton moeten houden, maar we moeten vooral de ronde proberen winnen met ons team", klinkt het bij Sporza.

"We waren wereldkampioen in deze discipline, dus zijn altijd de topfavorieten. Tof dat we dat dan ook konden afmaken, we waren met 8 heel sterke renners hier aan de start. Zondag ga ik zeker iets proberen doen, maar we hebben twee renners op 1 en 2."

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Wielerkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws